PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32715}

Skrecz

Scratch
8,0 1 692
oceny
8,0 10 1 1692
Skrecz
powrót do forum filmu Skrecz

Witam!
Mam pytanie do wszystkich interesujących się tym filmem czy wiecie gdzie można zakupić ten film na dvd (sprowadzić). Z tego co się orientowałem to nie ma tego filmu w dystrybucji w Polsce. Jeśli ktoś wie jak można go zakupić (gdzie, adres witryny, kontakt do kogoś kto sprowadza) To byłbym wdzięczny za informację. Film jest naprawdę świetny. Do filmu jest dobrana naprawdę interesująca ścieżka dźwiękowa od Miles'a Devis'a do Jurassic 5 i Dilated People. Polecam wszystkim związanym z tą kulturą do zapoznania się z tą pozycją. Pozdrawiam

Bartekcm

Nie wiem, czy są jeszcze takie firmy które zajmują się sprowadzaniem takich rzeczy zza oceanu. Kiedyś można było zamawiać np. płyty, czy czasopisma. Nie wiem może Empik ma taką możliwość??? Poza tym dokument wyje.....any!

użytkownik usunięty
Bartekcm

w kinach dawno temu leciał. dzis dzieło zapomniane i niewygodne w moherowym sercu eu. jak lubisz mp3 to poszukaj na zniszczonym piratebay

Bartekcm

Był w dystrybucji ale na vhs :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones